MENU

Kalibrace ventilátoru BlowerDoor Standard (model 4 a model 3)

Kalibrace ventilátoru BlowerDoor Standard (model 4 a model 3)
Cena bez DPH: 20 330 Kč
Cena s DPH: 24 599 Kč
Poptat
Objednat

Od 1. 1. 2015 provádíme kalibraci měřících ventilátorů na kalibračním přípravku, který byl kalibrován v Physikalisch-Technische Bundesanstalt (PTB) v Německu s přesností ±1 %. Tato přesnost je nutná, aby bylo možné zajistit přesnost měřících ventilátorů do ±4 %.

Kalibrace se provádí v akreditované laboratoři s maximální možnou přesností. Ventilátor se kalibruje postupně se všemi clonami (ventilátor bez clon a clony A-E, nebo 1-4). Kalibrace probíhá při třech hodnotách (nízký průtok, střední průtok a vysoký průtok) v testovací komoře při tlakovém rozdílu 50 Pa.

Výrobce doporučuje provést kalibraci ventilátoru každé 4 roky.

DATA | /prodej/kalibrace_meridel | Kalibracni_komora.jpg

Sada pěti průtokových clon s jedním otvorem je obzvláště přínosná pro přesnost měření. Umístění snímače tlaku, stejně jako geometrie ventilátoru a clon byly vyvinuty odborníky, aby vytvořily stabilní a reprodukovatelný profil rychlosti, který je pokud možno nezávislý na protitlaku (tlakový rozdíl budovy). Testy prokázaly, že i po dlouhém používání mají ventilátory BlowerDoor vysokou přesnost měření, která jasně překračuje minimální zákonné požadavky. Kontrola technického stavu ventilátoru je součástí každé kalibrace.

Kalibrace probíhá vždy každý první týden v měsíci. Na kalibraci je nutné se registrovat nejpozději do 15. dne předcházejícího měsíce.

 

Všechny produkty z této kategorie

Rychlá poptávka

Poptávám u vás toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Závazně objednávám toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Poptávám u vás toto zboží
Závazně objednávám toto zboží
Dovolená
Vážení stavitelé, objednávky přijaté v termínu 28.7. - 9.8. budou z důvodu dovolené vyřízeny až v týdnu od 10. srpna. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto!
Registruji se na školení
Vyplňte prosím fakturační údaje pro platbu registračního poplatku. My Vám zašleme zálohovou fakturu.
Na co se chcete zeptat?
Ozvěte se mi prosím

* znamená povinnou položku formuláře.