MENU

Kalibrace ventilátoru BlowerDoor Standard (model 4 a model 3)

Kalibrace ventilátoru BlowerDoor Standard (model 4 a model 3)
Cena bez DPH: 20 330 Kč
Cena s DPH: 24 599 Kč
Poptat
Objednat

Od 1. 1. 2015 provádíme kalibraci měřících ventilátorů na kalibračním přípravku, který byl kalibrován v Physikalisch-Technische Bundesanstalt (PTB) v Německu s přesností ±1 %. Tato přesnost je nutná, aby bylo možné zajistit přesnost měřících ventilátorů do ±4 %.

Kalibrace se provádí v akreditované laboratoři s maximální možnou přesností. Ventilátor se kalibruje postupně se všemi clonami (ventilátor bez clon a clony A-E, nebo 1-4). Kalibrace probíhá při třech hodnotách (nízký průtok, střední průtok a vysoký průtok) v testovací komoře při tlakovém rozdílu 50 Pa.

Výrobce doporučuje provést kalibraci ventilátoru každé 4 roky.

DATA | /prodej/kalibrace_meridel | Kalibracni_komora.jpg

Sada pěti průtokových clon s jedním otvorem je obzvláště přínosná pro přesnost měření. Umístění snímače tlaku, stejně jako geometrie ventilátoru a clon byly vyvinuty odborníky, aby vytvořily stabilní a reprodukovatelný profil rychlosti, který je pokud možno nezávislý na protitlaku (tlakový rozdíl budovy). Testy prokázaly, že i po dlouhém používání mají ventilátory BlowerDoor vysokou přesnost měření, která jasně překračuje minimální zákonné požadavky. Kontrola technického stavu ventilátoru je součástí každé kalibrace.

Kalibrace probíhá vždy každý první týden v měsíci. Na kalibraci je nutné se registrovat nejpozději do 15. dne předcházejícího měsíce.

 

Všechny produkty z této kategorie

Rychlá poptávka

Poptávám u vás toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Závazně objednávám toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Poptávám u vás toto zboží
Závazně objednávám toto zboží
Z důvodů karanténních opatření až do odvolání odesíláme zboží pouze službou PPL!
Registruji se na školení
Vyplňte prosím fakturační údaje pro platbu registračního poplatku. My Vám zašleme zálohovou fakturu.
Na co se chcete zeptat?
Ozvěte se mi prosím

* znamená povinnou položku formuláře.