MENU

FlowBlaster

FlowBlaster
Pro velmi přesná měření průtoku vzduchu na přívodních i odvodních ventilech vzduchotechniky.
Dostupnost: Skladem u dodavatele - obvykle do 14 dnů
Cena bez DPH: 27 195 Kč
Cena s DPH: 32 906 Kč
Poptat
Objednat

Minneapolis FlowBlaster

Měření a seřizování průtoku vzduchu na přívodních i odvodních ventilech vzduchotechniky

Minneapolis FlowBlaster je navržen speciálně pro testování systémů vzduchotechniky v bytové a komerční výstavbě. Jeho měřící rozsah 17 - 500 m³/h v kombinaci s měřícím ventilátorem BlowerDoor MiniFan umožňuje provádět velmi přesná měření průtoku vzduchu na přívodních i odvodních ventilech vzduchotechniky.
 
Přesná měření průtoku vzduchu na přívodních i odvodních ventilech vzduchotechniky umožňují ověřit, zda byly dodrženy požadavky uvedené v projetové dokumentaci stavby. V případě, že se naměřené údaje od požadavků v projektu liší, je možné systém vzduchotechniky seřídit.
 
DATA | /prodej/flowblaster | FlowBlaster.jpg

Princip měření

Měření na přívodních i odvodních ventilech vzduchotechniky je obtížné. Umístění jakéhokoliv měřícího zařízení na vstup nebo výstup vzduchu změní tlakové poměry na výústce. Změněné tlakové poměry se projeví v celém potrubním systému a ovlivní výsledky měření.
 
Usměrňovač proudění vzduchu FlowBlaster byl patentovaný v roce 2014. Zaručuje přesné měření průtoku vzduchu tím, že v měřidle dojde k uklidnění vzduchového proudu, což je nezbytné pro velmi přesné měření. Jakékoliv ztráty tlaku jsou vykompenzovány přesnou regulací rychlosti ventilátoru BlowerDoor DuctBlaster.
 
Pomocí softwaru TECLOG3 nebo aplikace iTEC-700 můžete zaznamenávat naměřené hodnoty na přívodních i odvodních ventilech vzduchotechniky ručně nebo pomocí bezdrátového připojení WiFi (volitelné).

Minneapolis FlowBlaster

Měřící rozsah:  clona 2: 135 – 500 m³/h, clona 3: 17 – 200 m³/h

Přesnost měření: ± 5 % nebo ± 3.4 m³/h z naměřené hodnoty (platí vyšší hodnota)

Rozměry: usměrňovač proudění vzduchu cca. 40 × 40 cm (vnitřní rozměry), výška bez ventilátoru DuctBlaster (MiniFan) cca. 60 cm, výška s ventilátorem DuctBlaster (MiniFan) cca. 75 cm

Hmotnost: FlowBlaster včetně měřidla DG-700 a ventilátoru DuctBlaster cca. 4.9 kg

Provozní teplota: 0 – 50°C

Skladovací teplota: -10 – 65°C


Soubory ke stažení

Technický list

Všechny produkty z této kategorie

BlowerDoor Standard

BlowerDoor Standard

S tlakovým měřidlem DG-1000 a softwarem TECTITE Express, můžete provádět velmi přesné automatické BlowerDoor testy podle zkušební normy ČSN EN 13829 nebo ČSN EN ISO 9972.

BlowerDoor MiniFan

BlowerDoor MiniFan

Měřící sestava BlowerDoor MiniFan je ideální pro použití v jednotlivých bytech, menších budovách nebo ve vysoce vzduchotěsných objektech.

BlowerDoor MultipleFan

BlowerDoor MultipleFan

Modulární sestava pro univerzální použití. BlowerDoor MultipleFan byl vyvinut pro měření vzduchotěsnosti velkých budov s vnitřním objemem až 440 000 m³.

FlowBlaster

FlowBlaster

Pro velmi přesná měření průtoku vzduchu na přívodních i odvodních ventilech vzduchotechniky.

Mikroprůtokoměr MLM

Mikroprůtokoměr MLM

Pro kontrolu těsnosti vzduchotechnického potrubí, ale i jiné zajímavé aplikace.

Fire Protection

Fire Protection

Software pro Door Fan test tj. zkouška těsnosti prostoru pro stanovení minimální doby udržení koncentrace hasiva podle normy ISO 14520 a ČSN EN 15004-1.

Sada pro měření průvzdušnosti oken a dveří

Sada pro měření průvzdušnosti oken a dveří

S BlowerDoor systémem na měření vzduchové průvzdušnosti lze jednoduše a přesně změřit hodnoty u zabudovaných stavebních prvku.

Rychlá poptávka

Poptávám u vás toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Závazně objednávám toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Poptávám u vás toto zboží
Závazně objednávám toto zboží
Dovolená
Vážení stavitelé, objednávky přijaté v termínu 28.7. - 9.8. budou z důvodu dovolené vyřízeny až v týdnu od 10. srpna. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto!
Registruji se na školení
Vyplňte prosím fakturační údaje pro platbu registračního poplatku. My Vám zašleme zálohovou fakturu.
Na co se chcete zeptat?
Ozvěte se mi prosím

* znamená povinnou položku formuláře.