BlowerDoor Fire Protection

46 773,80 s DPH

38 656,00 Kč bez DPH

dostupnost do 2 týdnů

Software pro Door Fan test tj. zkoušku těsnosti prostoru pro stanovení minimální doby udržování koncentrace hasiva podle normy ISO 14520 a ČSN EN 15004-1.

BlowerDoor Fire Protection

Požární bezpečnost je jednou z oblastí, kde použití měřících přístrojů BlowerDoor získává stále větší význam. Obecně se nejčastěji přístroji BlowerDoor měří malé, střední a velké serverovny, kde v případě požáru je nutno použít speciální hasicí plyn. Tento speciální hasicí plyn brání poškození nákladného technického zařízení, ke kterému dochází při použití klasických hasicích prostředků. Základní podmínkou pro správné fungování plynového hasicího systému je dostatečná vzduchotěsnost chráněného prostoru.

Pomocí měřícího systému Minneapolis BlowerDoor a programu FireProtection můžete snadno a přesně stanovit dobu udržování koncentrace hasicího plynu v místnostech v souladu s normou ISO 14520 a ČSN EN 15004-1.

Vlastnosti BlowerDoor FireProtection

  • atraktivní programové rozhraní umožňuje intuitivní použití
  • konfigurace a uložení Vašich projektů, dat zákazníků a měřicích přístrojů podle vašich potřeb
  • můžete zadat tolik měřících přístrojů a odpovídajících kalibračních certifikátů, kolik budete chtít
  • automatizovaná zkouška těsnosti prostoru (Door Fan test) nabízí nejvyšší přesnost na trhu
  • automatický import dat z .bld souborů ze softwaru TECTITE Express 5.1 nebo TECLOG4
  • číselná a grafická prezentace výsledků měření ve zprávě o zkoušce
  • produktová řada BlowerDoor zahrnuje veškeré příslušenství potřebné pro zkoušku těsnosti prostoru (Door Fan test) podle normy ISO 14520 a ČSN EN 15004-1
  • neomezená licence pro všechny měřicí systémy BlowerDoor (MiniFan, Standard, MultipleFan) 


Doporučené příslušenství pro provádění door fan testu (cena na vyžádání):

BlowerDoor plachta (standardní velikost) s 2 otvory, clona pro provozní kontrolu kalibrace, 4 zátky do clony, informační tabulky (6 ks), dřevěné klínky (10 ks), kapilární trubička 40cm (2 ks), 10 m hadičky (2 ks), suchý zip (2 ks)V nákupním košíku v tuto chvíli nemáte žádnou položku.