MENU

Nový dvoukanálový diferenciální manometr DG-1000

Nový dvoukanálový diferenciální manometr DG-1000
24.08.2017

Od 15.9.2017 je v prodeji nový dvoukanálový diferenciální manometr DG-1000.

DG-1000 je nástupce osvědčeného manometru DG-700. Mezi jeho přednosti patří intuitivní ovládání, jasná struktura a moderní design. Jeho dotyková obrazovka s vysokým rozlišením a inteligentní mikroprocesor Vám poskytují funkce moderního mini-počítače. Nové požadavky jsou kontinuálně přenášeny do měřícího softwaru a uživatelé mohou zdarma kdykoliv nainstalovat a provozovat nejnovější aktualizace softwaru. DG-1000 je vybaven porty USB a Ethernet, stejně jako integrovaným modulem WiFi, který Vám umožňuje ovládat měření BlowerDoor z vašeho notebooku z libovolného vhodného místa v budově.
Měření BlowerDoor se provádí podle ISO 9972 nebo EN 13289 pomocí softwaru TECTITE Express 5.1.
Samozřejmostí je možnost udržování konstantního tlakového rozdílu v budově při vyhledávání a utěsňování netěsností. Vysoká přesnost přístroje DG-1000 zaručuje spolehlivé výsledky měření při maximální přesnosti. DG-1000 je kompatibilní se všemi současně existujícími a novými měřícími systémy BlowerDoor a může být také zakoupen jako upgrade místo stávajícího DG-700. Výrobce doporučuje kalibraci každé 2 roky.

 

Rychlá poptávka

Poptávám u vás toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Závazně objednávám toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Poptávám u vás toto zboží
Závazně objednávám toto zboží
Dovolená
Vážení stavitelé, objednávky přijaté v termínu 28.7. - 9.8. budou z důvodu dovolené vyřízeny až v týdnu od 10. srpna. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto!
Registruji se na školení
Vyplňte prosím fakturační údaje pro platbu registračního poplatku. My Vám zašleme zálohovou fakturu.
Na co se chcete zeptat?
Ozvěte se mi prosím

* znamená povinnou položku formuláře.