MENU

Kalibrace APT

Kalibrace  APT
Cena bez DPH: 5 700 Kč
Cena s DPH: 6 897 Kč
Poptat
Objednat

Platí pro APT 2, 4 , 6, 8.

Kalibrace je prováděna podle národních a mezinárodních standardů. U každého měřidla je kalibrováno 20 měřících bodů pro každý kanál v rozahu 0 až ± 1.000 Pa. 

Součástí každé kalibrace je přezkoušení funkčnosti měřidla. V kalibrační laboratoři se nejprve provede kontrola v jakém stavu je měřidlo na kalibraci posláno (protokol "AS found"). Potom je měřidlo seřízeno a zkalibrováno (protokol "After Recalibration"). Každý si tak může zkontrolovat, s jakou přesností jeho měřidlo měřilo před odesláním na kalibraci.

Výrobce doporučuje provádět kalibraci tohoto měřidla 1x ročně.

Postup kalibrace

Měřidlo které chcete kalibrovat zašlete prosím na adresu:

Ing. Jiří Krejča
Musilova 5600/5
586 01 Jihlava

Do objednávky uveďte na jakou adresu chcete zkalibrované měřidlo vrátit a na koho vystavit fakturu za kalibraci. Posílejte pouze měřidlo bez příslušenství (bez zdroje, bez taštičky), řádně zabalené do krabice a bublinkové fólie.

 


Všechny produkty z této kategorie

Rychlá poptávka

Poptávám u vás toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Závazně objednávám toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Poptávám u vás toto zboží
Závazně objednávám toto zboží
Dovolená
Vážení stavitelé, objednávky přijaté v termínu 28.7. - 9.8. budou z důvodu dovolené vyřízeny až v týdnu od 10. srpna. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto!
Registruji se na školení
Vyplňte prosím fakturační údaje pro platbu registračního poplatku. My Vám zašleme zálohovou fakturu.
Na co se chcete zeptat?
Ozvěte se mi prosím

* znamená povinnou položku formuláře.