MENU

30 let Minneapolis BlowerDoor

DATA | 30_let_minneapolis_blowerdoor_-_prezentace | 30Let_Standard.jpg

V roce 1989 Robert Borsch-Laaks dovezl jeden z prvních dvou měřicích systémů Minneapolis BlowerDoor do Německa, čímž položil základy pro 30letý úspěšný příběh Minneapolis BlowerDoor ve více než 30 evropských zemích.

 

Děkujeme našim zákazníkům, partnerům a přátelům za 30 let, ve kterých se Minneapolis BlowerDoor stal předním systémem měření vzduchotěsnosti! S velkou vášní a vysokou motivací pokračujeme v práci na vzduchotěsné obálce budovy podle slov Alberta Schweitzera:

"Budoucnost mě zajímá víc než minulost, protože v ní mám v úmyslu žít."

30 aplikací a metod měření
V tomto roce budeme publikovat 30 článků ve kterých se dozvíte o různých možnostech využití této měřící metody v praxi.

Vysvětlíme měření BlowerDoor v nové výstavbě a při rekonstrukci, zvláštnosti měření vzduchotěsnosti velkých budov, různé metody detekce úniků a kontrolu kvality pomocí jednoduchého měření. Ukážeme různé typy staveb a také konstrukční poškození, které může být způsobeno vadnou úrovní vzduchotěsnosti. Dalšími tématy jsou tzv. Měření ochranného tlaku, měření komponentů, měření vzduchotěsnosti čistých prostor a revize ventilačních systémů, jakož i zkoušení vodotěsnosti konstrukcí po a kolejnicích, stanovení doby udržování hasicího plynu, měření radonu, měření vzduchotěsnosti dutých podlah u. v. m. Poskytneme také informace o zajímavých výzkumných projektech.

 

Prezentace_1.pdf

Rychlá poptávka

Poptávám u vás toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Závazně objednávám toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Poptávám u vás toto zboží
Závazně objednávám toto zboží
Registruji se na školení
Vyplňte prosím fakturační údaje pro platbu registračního poplatku. My Vám zašleme zálohovou fakturu.
Na co se chcete zeptat?
Ozvěte se mi prosím

* znamená povinnou položku formuláře.