MENU

30 let Minneapolis BlowerDoor

13.07.2019

 DATA | /articles/30let_minneapoli_blowerdoor | 30let_Standard.jpg

V roce 1989 Robert Borsch-Laaks dovezl jeden z prvních dvou měřicích systémů Minneapolis BlowerDoor do Německa, čímž položil základy pro 30letý úspěšný příběh Minneapolis BlowerDoor ve více než 30 evropských zemích.

 

Děkujeme našim zákazníkům, partnerům a přátelům za 30 let, ve kterých se Minneapolis BlowerDoor stal předním systémem měření vzduchotěsnosti! S velkou vášní a vysokou motivací pokračujeme v práci na vzduchotěsné obálce budovy podle slov Alberta Schweitzera:

"Budoucnost mě zajímá víc než minulost, protože v ní mám v úmyslu žít."

30 aplikací a metod měření
Od 30.03.1919 vydáme 30 týdnů 30 popisných abstraktů ve formátu pdf pro různé oblasti použití a měřicí metody kolem tématu vzduchotěsnosti.

Vysvětlíme měření BlowerDoor v nové výstavbě a rekonstrukci, zvláštnosti měření vzduchotěsnosti velkých budov, různé metody detekce úniků a zajištění kvality pomocí jednobodového měření. Ukazujeme různé typy staveb a také konstrukční poškození, které může být způsobeno vadnou úrovní vzduchotěsnosti. Dalšími tématy jsou tzv. Měření ochranného tlaku, měření komponentů, měření vzduchotěsnosti čistých prostor a revize ventilačních systémů, jakož i zkoušení vodotěsnosti konstrukcí po a kolejnicích, stanovení doby zadržení hasicího plynu, měření radonu, měření vzduchotěsnosti dutých podlah u. v. m. Poskytujeme také informace o zajímavých výzkumných projektech.

 

Prezentace_1.pdf

Rychlá poptávka

Poptávám u vás toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Závazně objednávám toto měření
Informace
Pro urychlení komunikace nám zašlete na e-mail info@blowertest.cz výkresy (půdorysy a řezy) od měřeného objektu. Děkujeme
Poptávám u vás toto zboží
Závazně objednávám toto zboží
Upozornění
Není-li uvedeno jinak, zboží bude dle našich obch. podmínek zasláno na dobírku přepravní službou PPL.
Registruji se na školení
Vyplňte prosím fakturační údaje pro platbu registračního poplatku. My Vám zašleme zálohovou fakturu.
Na co se chcete zeptat?
Ozvěte se mi prosím

* znamená povinnou položku formuláře.