V nákupním košíku v tuto chvíli nemáte žádnou položku.

30 let Minneapolis BlowerDoor

Příběh jednoho měřícího systému a jeho využití

V roce 1989 Robert Borsch-Laaks dovezl jeden z prvních dvou měřicích systémů Minneapolis BlowerDoor do Německa, čímž položil základy pro 30letý úspěšný příběh Minneapolis BlowerDoor ve více než 30 evropských zemích.

Děkujeme našim zákazníkům, partnerům a přátelům za uplynulých 30 let, ve kterých se Minneapolis BlowerDoor stal předním systémem měření vzduchotěsnosti! S nadšením a velkou motivací pokračujeme v práci na zdokonalování vzduchotěsné obálky budov podle slov Alberta Schweitzera:

"Budoucnost mě zajímá víc než minulost, protože mám v úmyslu v ní žít."


30 způsobů využití a metod měření

Na tomto místě budeme publikovat 30 článků ve kterých se dozvíte o různých možnostech využití této měřící metody v praxi.

Vysvětlíme BlowerDoor měření v nové výstavbě a při rekonstrukcích, zvláštnosti měření vzduchotěsnosti velkých budov, různé metody detekce netěsností a kontrolu kvality pomocí zjednodušeného jednobodového měření. Ukážeme různé typy staveb a také konstrukční poškození, které může být způsobeno špatnou úrovní vzduchotěsnosti. Dalšími tématy jsou tzv. Měření ochranného tlaku, měření komponentů, měření vzduchotěsnosti čistých prostor a revize ventilačních systémů, jakož i zkoušení vodotěsnosti konstrukcí po a kolejnicích, stanovení doby udržování koncentrace hasicího plynu, měření radonu, měření vzduchotěsnosti zdvojených podlah atd. Poskytneme také informace o zajímavých výzkumných projektech.

Ale dost už řečí, pojďte se podívat na jednotlivá témata. 

Obecná témata:

BlowerDoor měření pro různé účely: 

Detekce netěsností:

DG-1000:

Vzduchotechnické systémy:

Měření oken, dveří a součástí:

Speciální BlowerDoor měření: